MIRASKI SCHOOL-RENTAL BENECKO

Napsali o násMoc děkujeme za super přístup při výuce na snowboardu Markovi a Janě. Grosovi
Jan Gros | 17.01.2018

Dovolte mi Vám poděkovat. Skvělý profi servis a přidanou hodnotou byl úsměv a přátelské chování všech lidiček, se kterými jsme během naší dovolené u Vás cokoli řešili. Speciální dík pochopitelně instruktorům "Vořechovi" a Vali. s pozdravem Füllsackovi (Filípek)
Barbora Füllsacková | 16.01.2018


Musím vyslovit velkou pochvalu. Minulý týden jsem navštěvovala tuto lyžařskou školu a byla jsem velice spokojená. Lyžování mě učil instruktor Petr, který byl naprostý profesionál, velice milý, příjemný a hlavně trpělivý. Je mi sice skoro čtyřicet, ale lyžovat jsem se teprve učila a pan instruktor Petr byl velice trpělivý, ochotný a milý. I když mi to někdy nešlo a dělala jsem chyby, stále byl usměvavý a trpělivý. Moc děkuji. Helena
Helena Pečená | 15.03.2017

Děkujeme skvělému a sympatickému Mírovi za SUPER výuku při lyžování pro dceru Barborku. Získala 3.místo ve slalomu. Díííííky :-)
Pozdrav pro báječného intruktora Petra. Syn Petr získal 1.místo ve slalomu. :-)
Poděkování také patří Markovi za odborný a kamarádský přístup při výuce na snowboardu. Syn byl nadšen, jak rychle se naučil jezdit. :-)
Renata Zimová | 11.03.2017

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Mírovi a Slávkovi za jejich čas a péči věnovanou našim synům Lukášovi, Tomášovi a Danielovi. Jste profesionálové se srdíčkem na správném místě. Příští rok se za Vámi budeme vracet počtvrté a již nyní se na setkáni s Vámi moc těšíme. Jste úžasní! Dana Zemanová
Dana Zemanová | 06.03.2017

Jste skvělí, přístup k dětem je fantasticky. Nase holčičky, které se neznámých lidi běžne ostychaji, si Klaudii naprosto zamilovaly. Její uzasny přístup dokázal to, ze za pouhou hodinu a pul, na zacatku uplne začátečnice, sjely samy kopec, oblouckama, stihly u toho placnout do zvířátek a vyjely samy na pome. Neskutečné!!!! Dekujeme moc za laskavý, mily a uzasny přístup!!! A za ten pocit, ze vaše deti učí někdo, pro koho to rozhodne neni jen prace, ale je z neho cítit ta radost z toho byt s detmi a neco je naučit. Krasny den, Nykodymovi
Eva Nykodymova | 25.02.2017

Skvělý přístup k dětem. Pohodová domluva. Maximální spokojenost. Dítě jsem se nebál svěřit do rukou zkušených instruktorů. Po dvou hodinách syn jezdil obstojně sám. Mohu doporučit.
Jan Šubrt | 24.02.2017

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za péči Vašich lektorů o naše děti při jarních prázdninách. Děti byly nadšené a my také - už jsme u Vás byli potřetí a za rok se určitě vrátíme. Přeji dlouhou sezónu, spokojené klienty a hodně štěstí. Srdečně zdravím celý Váš tým. S pozdravem Hana Severová
Hana Severová | 21.02.2017

Moc děkuju za skvělé naučení na lyžích před osmi lety na lyžích od Míry, kterého můžu jedině doporučit. Před třemi lety mě naučil perfektně na snowboardu Pavel a teď mě skvěle učí Mára Freestyle na snowboardu. Všem můžu jedině doporučit. Pavel už tam není, ale Mára je skvělý instruktor. A pak mého bratrance skvěle naučil na lyžích Ota, takže taky doporučujeme. K MIRASKI se pokaždé, když tam jedeme vracíme a nemůžeme si je vynachválit.
Kačka Švandová | 20.02.2017

Díky svědomité péči instruktorů Miraski naše děti už lyžují lépe, než jejich rodiče. O snowboardu nemluvě. Tak jsme se letos pokusili s manželem alespoň na lyžích své děti dohnat a přihlásili jsme se taky. Moc děkujeme Tomovi a Mírovi za trpělivou a důkladnou výuku přerostlých a o to méně tvárných žáků! Moc se těšíme, že si to ještě někdy zopakujeme! Alena + Aleš
Alena Jandová | 16.02.2017

Vasi skolicku jsem vybrala pro dceru 3 a 3/4 roku na zaklade referenci na webu. Ucila se lyzovat cely tyden s Valcou a po pocatecnim ostychu si ji moc oblibila. Na hodiny se moc tesila a naucila se od zakladu az po zataceni a samostatnou jizdu na pome. Valco, jeste jednou dekujeme!!!!
Romana Gondekova | 07.02.2017

Dobrý den, Vaše školička je úžasná. Malá i velká si to užily a určitě zase přijedeme. Pánové Honza a Honza-Metty byli výborní učitelé, zvlášť Honza to s prckem /4 roky/ uměl výborně a slečna pořád o něm mluví a chce za ním zase jet. Takže všem radím, když školička na Benecku tak jenom sem.
Václav Hájek | 06.02.2017

Děkujeme za skvělé lekce snowboardu s Markem a Janou. Rádi se za vámi vrátíme!! Špalkovi
Špalkovi | 04.02.2017

Moc děkujeme úžasným trenérům Valči a Slávovi, za naše děti!! Tom díky Slávovi na závěr dovolené konečně začal dělat obloučky na obě strany, sjel HSK, užil si večerní lyžování a lyžování konečně přijal za super sport. VELKÉ DĚKUJEME!!!
Alča Klobi | 29.01.2017

Miraski mame velice radi. Jejich sluzby jsme pro nase dcery 5 a 4 roky vyuzili plne dva tydny loni i plne dva tydny letos. Libil se nam rodinny pristup, skvele zazemi, kde je dostatek prostoru, detsky koutek a WC. Moznost uschovani vybaveni po celou dobu je take super. Instruktori veseli, mili, sikovni a hlavne trpelivi. S detmi to umi. Obe nase holky lyzovani zboznuji a za to jsme Miraski velmi vdecni. Muzeme je vsem jen doporucit a pocitame s vami i pristi rok!
Jan Kolář | 29.01.2017

Moc chválíme a byli jsme spokojení s přístupem celého personálu Miraski. Jsou ochotní a pozitivně naladění. Velké poděkování instruktorovi Mírovi, který si trpělivě získal důvěru syna Mikuláška (čerstvě 3 roky) a postaral se, aby jeho první seznámení s lyžemi bylo příjemné a syn si lyže oblíbil. Starší syn lyžoval s Lubošem a lekci si také moc užil. Děkujeme a těšíme se zase příště na viděnou. Jana
Jana Mulačová | 08.01.2017


Jak jsem loni dětem slíbila, vrátili jsme se zas na Benecko a do školy Miraski. Musím říci, že nás opět zcela udolal nekončící příliv dobré nálady a pozitivní energie lektorů i dalšího personálu. Pro syna (5,5) byly ty čtyři dny s lektorem Slávkem báječnou zábavou. Pro mě zdrojem radosti při pohledu na pokroky které byly opravdu vidět. Myslím, že jistě jsou i další školy kde se děti naučí lyžovat, ale tady se naučí i mít to rádi. Díky a za rok rozhodně nashledanou Hanka
Hana Severová | 17.03.2016

Po loňské velmi dobré zkušenosti jsem opět svěřila své malé vnučky (nyní skoro 4 a 8 let)do péče Miraski a znovu se mi potvrdilo, že to byla dobrá volba. Holčičky si to moc užily, naučily se a mě, dceři i holčičkám se moc líbilo vstřícné a milé jednání instruktorů, tentokrát pana Honzy, Míry a Petra. A možnost platby kartou jak za výuku, tak vypůjčení lyžařského vybavení, je také velmi příjemná. Všechny z Miraski zdraví a na příští rok se těší spokojená babi Hanka.
Hanka Pavlíková | 15.02.2016

Milí instruktoři z MiraSki, moc děkujeme za to, jak jste přistupovali k našim Ježčatům (Tereza, Jakub a Štěpán). Díky Vám si užili a zvládli svoje první lyžování tak, že se už cestou domů ptali, kdy zase budou lyžovat... Zázemí, přístup a Vaše nadšení nás nadchly. Ať se daří a zvláštní pozdravy pro instruktory Míru, Toma a Vořecha ;)
Kateřina a Martin Ježkovi | 13.02.2016

Po loňskych zkušenostech s několika lyžařskými školami v Krkonoších jsme jen z nouze a s nevalným očekáváním svěřili naše malé vnučky do lyžařské školy MIRASKI. A byl to nejlepší tah, co jsme mohli udělat! Tak solidní příštup, profesionalita, lidskost, vzájemná důvěra, tak úžasní lidi Míra, Michal, naši skvělí instruktoři Luboš a Maňas, a i všichni ostatní. Naše holky (3 a 4 roky) lyžování moc bavilo, těšily se na každou hodinu, hodně se naučily a užívaly si to. Prostě super,super, super! Luboši a Maňasi, moc a moc děkujeme, bylo to s vámi úžasné a Emmě, Sáře i nám se po vás stýská a chybíte nám. MIRASKI s čistým svědomím doporučujeme a přejeme vše dobré! Už teď přemýšlíme o příští sezóně a kvůli MIRASKI to vidíme zase na Benecko:-)!
Miluše a Lubor Kolářovi | 23.01.2016

V 39-ti letech jsem se rozhodl dohnat dluh z dětství a naučit se lyžovat. Díky Michalovi jsem základy zvládnul tempem, o kterém se mi ani nesnilo. Osobně mám z Miraski velmi dobrý lidský pocit a je to zase o jeden důvod víc, proč se na Benecko budeme s rodinou dál vracet, nyní i více v zimě :-) Ještě jednou díky Michale.
Petr Holeček | 20.01.2016

Do školy od nás chodil Honzík 3,5, po 3 hodinách (Slávek a Petr) u Miraski je lyžováním nadšen a určitě se vrátíme. Děkujeme za super výuku, dopravu, zázemí a velmi vstřícný přístup celého osazenstva.
Petr Mánek | 10.01.2016


Zdravím chtěla bych se připojit k ostatním pochvalným referencím. Letošní jarní prázdniny jsme trávili na Benecku a obě děti jsme dali do školy Miraski - a byla to opravdu krása pozorovat je jak se zlepšují a jak mají od prvního okamžiku naprostou důvěru k lektorům. Kluci byli 7,5 a 4,5 roku. Zcela mě ohromila nekonečná trpělivost lektorů nejem k dětem ale i k úzkostlivé matce :-) - i přístup ostatního personálu byl mimořádně milý a příjemný. Takže velké poděkování. Rozhodně se příští rok vrátíme. Hanka
Hana Severová | 10.03.2015

Lyžařskou školu Miraski school mohu je doporučit. Mají velice krásný a trpělivý přístup k dospělím i dětem. Já (37 let) i moje neteř Nikolka (3,5 roků), obě začátečnice, takže jsme chodily do školy týden a všichni instruktoři, kteří nás učili - Klaudie, Míra, Petr a Josef byli velice příjemní, ochotní, milí a hlavně trpěliví. Lyžařské škole Miraski school za vše moc děkujeme a píšeme jim velikánskou jedničku - jsou po všech stránkách perfektní - jak intruktoři tak také slečna na recepci, která se nám vždy snažila maximálně vyhovět při volbě hodin. Helena a Nikolka
Helena Pečená | 15.02.2015

Velké poděkovaní slečně Martině a panu Lubošovi i paní z recepce za milý a vstřícný přístup při zajištění lyžařské výuky mé téměř tříleté i sedmileté vnučky. Obě byly nadšené a ta větší se díky panu Lubošovi velmi zdokonalila. Již nyní se těšíme na další zimní sezónu s Miraski! Sympatická je i možnost platby kartou a tak všem vřele doporučuji MIRASKI SCHOLL BENECKO. babi Hanka.
Hana Pavlíková | 15.02.2015

Jak to napsat, aby bylo jasno! Instruktoři z Miraski ski school jsou nejlepší!! Vracíme se již několikátý rok a nejenom děti (9,6) jsou nadšené, ale i my, rodiče! Naučili děcka na lyžích i snowboardu a už jenom pilují styl!! Instruktoři na vlastní kůži vyzkoušení - Míra, Luboš, Petr, Slávek, Viktor, Michal jsou milí, trpěliví, laskaví, vstřícní, vtipní a jestli můžeme doporučit, tak neváhejte!! A instruktorům i slečnám na recepci velké díky :-):-):-) Burdovi
Karin Burdová | 02.02.2015

S výukou jsem byla absolutně spokojená. Má dcerka Adélka se s panem učitelem (černokněžníkem) Slávkem skvěle bavila. Slávek je opravdový profesionál, ať už ve výuce, či skvělém dětském přístupu. Pro Adélku byla výuka zábavou a zároveň se spoustu naučila. Děkujeme
Petra Krystlová | 02.02.2015

Díky Miraski jsem se naučila na lyžích, ale i na snowboardu. Na lyžích mě naučil přímo Pan Míra a na snowboardu Pavel oba dva mě to naučili perfektně a moc dobře a proto ho mohu rozhodně doporučit.
Kateřina Švandová | 31.01.2015

Můj skoro 6 letý syn strávil s instruktorem Lubošem 3 hodiny výcviku, dobře se bavil a po 3 hodinách získal celkem jistotu, co má s lyžemi dělat. Cena za individuální přístup byla příjemná a dalším plus byla možnost platby kartou :-)
Katka Cafourková | 06.01.2015


Individuální lekce lyžování u Miraski school jsme využili už potřetí. Vždy jsme se setkali s velmi příjemným přístupem, ochotou a vstřícností, a hlavně, lekce měly opravdu smysl a přinesly viditelný pokrok, ať už je vedl pan Miroslav nebo letos pan Luboš (velký dík za trpělivost) :-)
Michaela Nonnerová | 10.04.2014

Jako ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK a sportovní antitalent jsem měla neskutečné štěstí, že mě prvními okamžiky na lyžích provedl právě Míra Novák. Ještě jednou VELKÉ DÍKY Mírovi za ohromnou trpělivost, preciznost, úžasně motivující, profesionální a navíc i galantní přístup. :-) Nejenom, že mě lyžování začalo bavit, ale Mírovy rady mi stále znějí v uších - a fakt fungují! :-))
Při porovnání s podobnými službami v jiném skiareálu jsem si jenom potvrdila, že Miraski je poměrem cena - kvalita jednoznačně BEST OF!
Jíťa Korbelová | 09.02.2014


Tak po dvou letech dnes kluci opět stanuli na sjezdovkách na startovním poli závodů ve slalomu. Tomášek ve veliké konkurenci, kde byl nejmladší, vybojoval nádhernou bronzovou medaili, a Péťa, stejně jako posledně, zlatou. Velké díky za všechno patří Miroslavu Novákovi, bez něj by to nešlo :-)
Jana Zuzánková | 27.01.2012Prostor pro Vaše hodnocení

*) Povinné údaje
Kontaktní údajeReference


Potvrzující kód